Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - Rozostavaný dom Fiľakovo ID 2136

Typ
Predaj
Okres
Lučenec
Mesto
Fiľakovo
Ulica
SNP
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
187 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
19.10.2021
Aktualizované
23.05.2022
Cena 42 400,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj hrubú stavbu dvojpodlažného rodinného domu v meste Fiľakovo v okrese Lučenec. Stavba je lokalizovaná priamo pod Fiľakovským hradom. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 288 m2. Stavba sa začala realizovať v roku 2004. Úžitková plocha stavby je 187 m2. Nehnuteľnosť pozostáva zo staršieho domu, postaveného z kameňa a z novej dvojpodlažnej stavby z tehly. Strop je keramický. Pôvodný dom má aktuálne zrútenú strechu. Nová časť domu má strechu provizórne prekrytú OSB doskami a plechmi. Do domu je zavedená elektrická energia, kanalizácia a mestská voda. Rozvody vody sú spravené železným potrubím. Plyn vedie pred domom. Zaujímavosťou je pivnica vytesaná v skale s rozmermi 6,3x3 m so stálou teplotou 12°C. Vstup do pivnice je priamo z kuchyne.  

Dom bol pôvodne stavaný na podnikateľské účely s bývaním. Na stavbu je stále aktuálne stavebné povolenie. Pamiatkovým úradom je schválená vizualizácia domu. K stavbe je podrobná dokumentácia, rozsiahla fotodokumentácia, i projekt na dokončenie stavby. Stavba je kvalitne postavená, hrubá stavba vyzretá. Zvody aj dvor sú napojené na kanalizáciu. Na pozemku bola urobená príprava na bazén, ktorý je taktiež schválený v stavebnom povolení.

Na dvore je výsadba okrasných drevín, momentálne je dvor v neudržiavanom stave. Dvor ponúka súkromie, tiché miesto pod skalným bralom. Dom má všestranné využitie, je vhodný aj na obchodné účely s možnosťou bývania. Stavba bola vedená na komerčné účely, momentálne je preklasifikovaná na rodinný dom. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle: 0948 773 380.