Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Valéria Szabóová
reality@mareal.sk
905966756

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom, Dvoroch nad Žitavou

Typ
Predaj
Okres
Nové Zámky
Ulica
školská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1300 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
16.02.2017
Aktualizované
16.02.2017
Valéria Szabóová Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Prízemný, murovaný rodinný dom so sedlovou strechou na pozemku na výmere 1300 m2 sa nachádza v tichej ulici obce, vzdialenej cca 6 km od Nových Zámkov. Zahŕňa zasklenú chodbu po celej dĺžke domu, kuchyňu a 2 izby. V zadnej časti stavby je garáž a malá dielňa. Vo dvore sa nachádza murovaná letná kuchyňa, ktorá je z časti podpivničená a taktiež murované hospodárske budovy. Elektrický prúd, obecná voda. Cena 39.000,-€. Pri rýchlom jednaní dohoda!