Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 718 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výborná cena !!!!! Veľký 2,5 izbový byt s balkónom na Wilsonovej ulici

  • Byty, Predaj, Bratislava I | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Celková plocha
78 m2
Počet izieb
2
Pridané
03.06.2022
Aktualizované
10.03.2023
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim sro predá veľký 2,5 izbový byt s balkónom na Wilsonovej ulici v Starom meste, celková rozloha bytu je 78 m2, z toho 67 m2 byt, 5 m2 balkón a 6 m2 pivnica. Nachádza sa na 5 poschodí 6 poschodového historického obytného domu bez výťahu.

Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, veľkej obytnej kuchyne, komory, samostatného WC, priestrannej kúpelne, pól izby pri kuchyni (pôvodnej slúžkovskej izby), dvoch rozľahlých izieb a balkóna. K bytu patrí veľká pivnica s rozlohou 6m2.

Byt je v úplne pôvodnom stave, vyžaduje kompletnú rekonštrukciu.

Mesačné náklady 162,- EUR/mes + elektrina.

Dom bol postavený vo výbornej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, dobrý dopravným spojením do celej Bratislavy, do úplného centra na pešo za 10 minút, zastávka električky len kúsok od domu. V blízkosti množstvo reštaurácií, obchodov, nemocnica, pošta.

Možnosť financovania cez HÚ, ktorý vám v prípade záujmu bezplatne vybaví náš hypoporadca s garanciou vrátenia rezervačného poplatku pri neschválení úveru.


Kontakt:
Herceg
0903 408 815
www.apartim.sk
apartim@apartim.sk