Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Tatiana Krátka, Mgr.
kratka@vasereality.sk
+421948820306

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Bulharsko dvojgarzonka - byt 2-kk pri mori na Slnečnom pobreží v rezidenčnom komplexe Efir

Typ
Predaj
Ulica
Slnečné pobrežie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
03.11.2022
Aktualizované
27.11.2022
Cena 50 000,00 €
Ing. Tatiana Krátka, Mgr. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra +421948820306

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zariadený dvojizbový byt (dvojgarzónku) v Bulharsku pri mori na Slnečnom pobreží. Plocha: úžitková 69,72m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 6 s výťahom. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, pračka a ostatné vybavenie. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie strážnou službou.Výhody: pekný výhľad na bazén. 

Cena 50 000 €

Apartmán s jednou spálňou v komplexe Efir. Výstavba rok 2014. Určené pre sezónne aj celoročné bývanie. Dva vchody, každý s výťahom. Správcovská spoločnosť pracuje celý rok. Infraštruktúra a vybavenie v komplexe: recepcia, výťah, bezpečnosť a služby, vonkajší bazén, bar pri bazéne, zelené plochy, reštaurácia, kontrolovaný prístup, parkovanie.

Miesto:

Slnečné pobrežie je jedným z najväčších rodinných letovísk v Bulharsku. Nachádza sa 42 km severne od Burgasu a 90 km od Varny. Stredisko sa nachádza vo vnútri malej zátoky a jeho severná časť pokrýva Stara Planina - to všetko, okrem nádhernej kombinácie mora a hôr, poskytuje prirodzenú ochranu pred studeným vetrom a nepriaznivým počasím. Podnebie je mierne stredomorské, má 1700 hodín slnečného svitu od mája do septembra. Priemerná letná teplota vzduchu je +27 ° C a voda je + 24 ° C. Vďaka mäkkému morskému vánku nedochádza k prudkému teplu. Stredisko získalo medzinárodnú cenu Blue Flag Award za preukázané environmentálne výhody pobrežia Čierneho mora v Bulharsku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky