Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v obci Ďurďoš s nadštandardne veľkým pozemkom

Typ
Predaj
Mesto
Ďurďoš
Ulica
Ďurďoš
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
25.03.2020
Aktualizované
25.03.2020
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v prírode, rodinný dom v obci Ďurďoš s veľkým pozemkom o výmere 4755 m2, ktorý je možné rozdeliť aj na viac parciel. Dom je postavený z tehly, v roku 2019 prebehla výmena okien za plastové, a osadenie novej strechy s fúkanou izoláciou, a vnútorné búracie práce. Dom je pripravený na kompletnú rekonštrukciu. Stavba je v tvare L, od ulice 3 okná patrili pôvodne dvom izbám, aktuálne je vnútorná priečka medzi izbami vybúraná. Vstup do domu je z dvora, pri vstupe smerom doľava k ulici sa nachádza obytná časť, v strede príprava na kuchyňu, doprava ďalšia izba a kúpeľňa. K domu je pristavaná časť na odkladanie náradia, môže slúžiť ako pivnica. Podkrovie je obytné, sú tam nové strešné okná, aktuálne je prázdne. Zdrojom vody je vlastná studňa, odpad – formou žumpy, elektrina a plyn k dispozícii. Pôvodné kúrenie bolo plynovými gamatkami, zámerom po rekonštrukcii bolo vodovodné podlahové kúrenie, riadené plynovým, alebo elektrickým kotlom. Dom je podpivničený v prednej časti. Dom bude odovzdaný vyprataný. Predstavuje zaujímavú možnosť ako „lacno prísť“ k peknej nehnuteľnosti, nachádza sa 26 km od Prešova, hneď za Hanušovcami nad Topľou. Je druhým domom na ulici, takže má vynikajúci prístup. Pozemok má obecnú asfaltovú prístupovú cestu z 2 strán. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414