Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VO VÝSTAVBE -LETO 2022 -NA PREDAJ VEĽKOPRIESTOROVÁ AJ POZEMKOM -NOVOSTAVBA 4 IZB. RD NA PREDAJ V POKOJNEJ ČASTI DUN.KLÁTOVA- NEĎALEKO OD DS

Typ
Predaj
Ulica
Ruzová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Celková plocha
130 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
18.05.2021
Aktualizované
18.01.2022
Cena 199 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Chateaureality ponúka na predaj 4 izbovú nízko-energetickú novostavbu, ktorá sa nachádza v pokojnej, novovybudovanej časti Dunajskeho Klátova len par km od okresného mesta DS. Priestranný rodinný dom je situovaný na pozemku s rozlohou 596 m2,úžitková plocha domu je 115 m2, zastavaná plocha je 130 m2. Dispozičné riešenie domu: vstupná chodba, 3 samostatné izby, kúpeľňa (2x umývadlo, vaňa, sprchový kút a toaleta), technická miestnosť, v ktorej je umiestnené WC s umývadlom a bojler na teplu vodu, špajza, kuchyňa prepojená obývačkou, z ktorej je vstup na terasu a do záhrady. Dom sa predáva v stave štandardu / podľa dohody aj holo-domu /čo je ideálnou príležitosťou na dokončenie podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Novostavba je vyhotovená na vysokej kvalitnej úrovni, predajná cena zahŕňa: plastové okná troj-sklo, pred-príprava na vonkajšie žalúzie hliníkové na elektrické ovládanie, elektrické podlahové kúrenie, teplota každej miestnosti je zvlášť regulovateľná, pred-príprava na krb, povrchovú úpravu vonkajších aj vnútorných stien, tehlové obklady, strop, zateplenie, kompletnú elektroinštaláciu, bleskozvod, rozvody vody, pred-prípravu na alarm systém. Energetický certifikát rodinného domu je "A". Exteriér: K štandardnému vybaveniu patrí oplotenie pozemku s prípravou na elektrickú bránu, zámková dlažba, parkovacie miesta, terénne úpravy.
Dokončenie domu do štandardu koniec leta 2022
Cena rodinného domu v štandardnom prevedení aj s oplotením 199.000,- Eur Ohrady cena 230,- tis Eur väčším pozemkom väčší dom (približne- kolaudácia - dokončenie august 2022)
Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke. Volajte 6 dní v týždni od 9,00 do 18,00 na mobilný telefón na makléra : 0905 329 399 PhDr. Chrenko Edit