Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
259 045 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Typ
Predaj
Ulica
Námestie priateľstva
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predajveľký 3 izbový byt s výmerou 76,52 , m2 , s pivnicou 2,0 m2 a s s loggiou 3 m2, na nám. Priateľstva v Dunajskej Strede. 

Dispozícia a technické špecifikácie:

Byt sa nachádza na treťom poschodí z celkovo z 9 poschodí panelového bytového domu. Byt je orientovaný V-Z,

DISPOZÍCIA : dispozičné riešenie bytu je praktické a dobre riešené. Vchod do bytu cez veľkú predsieň, z ktorej sa otvárajú všetky miestnosti v byte. Izby sú nepriechodné a priestranné. Nachádzajú sa tu 2 väčšie izby a jedna menšia, kuchyňa s východom na loggiu. Samostatné WC a kúpeľňa. 

STAV: 30- ročný bytový dom prešiel rekonštrukciou - zateplenie, nová strecha, nové izolácie, nové vchodov brány, schránky, výťah, bytový dom má energetický certifikát B. Samotný byt prešiel rekonštrukciou elektriny a rozvodov, kúpeľne, WC, euro okná, nové podlahy a obklady, zánovná kuchynská linka. 

Náklady na bývanie: 150eur/na 3 osoby. Pozemok je v podielovom spoluvlastníctve majiteľa bytu.

LOKALITA: Byt a nachádza na obľúbenom sídlisku. Blízko obchody, školy škôlka, banky. Parkovanie bezproblémové na ulici pred domom. 


Cena nehnuteľnosti je 65.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 67.000,-Eur celkom.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863