Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 844 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM OBCHODNÉ PRIESTORY MESTA DUN.STREDY ULICA ŠPORTOVÁ

Typ
Prenájom
Ulica
športova ulica
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
36 m2
Celková plocha
108 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
05.07.2022
Aktualizované
07.08.2023
Cena 650,00 €/mes.
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na prenájom obchodné priestory s rozlohou 3x36 m2 plus garáž 21 m2 m2, v širšom centre v Dunajskej Strede vo veľmi peknej výstavbe s parkovacími miestami priamo pred obchodom.

Obchodný priestor má priamy vstup z ulice a pozostáva z troch podlaží plus garáž ,21 m2. Tieto miestnosti -obchody môžu byť využité ako obchodné priestory, rôzne kancelárie ,sklad , kozmetické salóny, solária, kaderníctva atď. Každá obchodná jednotka má zvlášť časti ktoré sú ako technická miestnosť ako aj samostatnými toaletami a miestnosť kde je umývadlo.
Hygienické miestnosti alebo kuchynka, poprípade ako sklad sú k dispozícií.

Mesačné nájomné činí spolu za celý objekt 650,-Eur/mesiac plus energie .
Obchodný priestor je na prenájom minimálne na dobu 1 rok a pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné uhradiť dvojmesačnú kauciu.

Vyššie uvedené stavby disponujú energetickým certifikátom v zmysle zákona č. 555/2005 Z. z. a doplnení v znení zákona č. 300/2012 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov.

Parkovanie je možné pred budovou.

V prípade záujmu ma prosím kľudne kontaktujte: PhDr. Chrenko Edit mobilné číslo : 0905 329 399 , email. chrenko@chateaureality.sk