Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 886 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Edit Chrenko PhDr
chrenko@chateaureality.sk
905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

SLNEČNÝ 1 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU KUCHYŃOU NA PREDAJ NA SIDL.ZAPAD V DUNAJSKEJ STREDE

Typ
Predaj
Ulica
Generála Svodobu
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.06.2016
Aktualizované
22.06.2016
Edit Chrenko PhDr Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt na sídlisku západ -Dunajská Streda, . Plocha: úžitková 38,01m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Cena 39.200 €
1izbový byt na predaj na ulici Generála Svobodu, na sídlisku západ, Dunajská Streda. Okolo domu je príjemný parčík vhodný aj pre detičky alebo domáce zvieratká. Okolo domu je neuveriteľné ticho a čisto.

Byt je kompletne zrekonštruovaný.

Byt sa nachádza prízemí
– rozloha bytu je 38,0+ m2

-nová kuchyňská linka, plus spotrebiče nové
– plastové okná- zateplený bytový dom
– plávajúce parkety v izbách v najvyššej kvalite drevené, vymenené nové vchodové dvere
– vynovená kúpelňa aj WC,

Tiché prostredie a v okolí je kompletná občianska vybavenosť – materská škola, základná škola, umelecká škola, obchodné centrum
Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Dunajská Streda, Korzo Bélu Bertóka alebo na chrenko@chateaureality.sk, tel.c: 0905 329 399.