Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 920 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ NOVÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SPOLOČNOU KUCHYŇOU , S BALKÓNOM A S PARKOVACÍM MIESTOM V NOVOSTAVBE NA NEMEŠSEGSKEJ ULICI V DS

Typ
Predaj
Ulica
Nemešsegská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
39 m2
Celková plocha
48 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
12.08.2021
Aktualizované
28.11.2023
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chateaureality Vám ponúka svetlý, nový byt v novej výstavbe v Centre mesta na Nemešsegskej ulici v Dunajskej Strede s rozlohou 39,4 m2 plus balkon 8m2.
Má peknú komplet zariadenú kuchyňu s obývacou izbou spojené. Z izby je výhľad plne zelene., kúpeľňu s wc a s ako aj predsieň šatník.
Cena predaja so zariadením aj s parkovacím miestom 99.000 Eur aj s DPH . Byt je vo vlastníctve s.r.o., preto je započítaný v cene aj DPH.
Byt je plne zariadený a je k dispozícií ihneď .Všetky pripojenia na internet a káblové tv sa nachádzajú v byte.

Ak Vás táto ponuka zaujala, prosím neváhajte ma skontaktovať. Veľmi rada Vám poskytnem bližšie informácie a osobnú obhliadku!

Naše služby zahŕňajú balíček – pomocou ktorého vám zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Kontakt: 0905 329 399 PhDr.Chrenko Edit,majiteľka realitnej kancelárie, email: chrenko@chateaureality.sk