Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Andrea Plavčanová
plavcanova@karinpartners.sk
0915 088 138

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom pri Thermalparku! - penzión Martina v Dunajskej Strede

Typ
Prenájom
Ulica
Gabčíkovská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
09.08.2021
Aktualizované
16.05.2022
Cena 2 800,00 €/mes.
Bc. Andrea Plavčanová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 088 138

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na prenájom nadštandardné apartmány v penzióne v Dunajskej Strede pri Thermalparku pri jazere. Je možné ich využívať či už na bývanie, rekreáciu, alebo za účelom poskytnutia ubytovania firmám pre zamestnancov so súhlasom majiteľa. Kapacita penziónu je 14 lôžok.

Penzión dominuje veľkou spoločenskou miestnosťou s prístupom na terasu a s výhľadom na Thermalpark s celoročným využitím. Terasa je vybavená zastrešenou verandou priamo na brehu jazera. Spoločenská miestnosť je vhodná na zriadenie kancelárie, aj obchodné rokovania.

Penzión je po kompletnej rekonštrukcii. Vybavenie – internet, klimatizácia, TV, alarm, pračky, sušičky, kamerový systém, 5 parkovacích miest Cena za prenájom je 2 800 €/mesiac.

Penzión svojou polohou umožňuje rýchle napojenie na cestu R7!

Ak vás moja ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať. plavcanova@karinpartners.sk

0915 088 138