Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT V CENTRE DUNAJSKEJ STREDY V NOVOSTAVBE S PARKOVACÍM MIESTOM BYT DOMU

Typ
Prenájom
Ulica
Sládkovičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Celková plocha
63 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
20.06.2022
Cena 550,00 €/mes.
Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chateaureality Vám ponúka svetlý veľký 2 izbový byt s rozlohou 63 m2 na prenájom v Dunajskej Strede v centre mesta v novej budove na Sládkovičovej ulici aj s parkovaním vo dvore ako aj v podzemí bytového domu.
Byt je čiastočne zariadený. Rozloženie bytu: kúpeľňa a toaleta, obývačka, spálňa, predsieň. Balkón cca 15m2 veľký a priestranný. Elektronické žalúzie v každej miestnosti,ktoré sa regulujú so spínačmi v izbách . V izbach sa nachádza káblový internet a pripojenie na tv . Byt nie je plne zariadený ale podľa požiadaviek klientov majiteľ zariadi ak treba!

Byt má k dispozícii jedno parkovacie státie vo dvore v bytovom dome . Len dlhodobých nájomníkov hľadáme!

Cena prenájmu 550,- Eur, aj s réžiou Kaucia 2 mesiace plus 1 mesiac nájom dopredu !

Byt je k dispozícií na bývanie ihneď

Ak Vás táto ponuka zaujala, prosím neváhajte ma skontaktovať. Veľmi rada Vám poskytnem bližšie informácie a osobnú obhliadku!

Naše služby zahŕňajú balíček – pomocou ktorého vám zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Kontakt: 0905 329 399 PhDr.Chrenko Edit,majiteľka realitnej kancelárie, email: chrenko@chateaureality.sk