Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Andrea Plavčanová
plavcanova@karinpartners.sk
0915 088 138

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny apartmán na prenájom pri Thermalparku pri jazere v Dunajskej Strede

Typ
Prenájom
Ulica
Gabčíkovská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
41 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
26.04.2022
Cena 550,00 €/mes.
Bc. Andrea Plavčanová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 088 138

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na prenájom nadštandardné apartmány v penzióne v Dunajskej Strede pri Thermalparku pri jazere. Apartmán má rozlohu 42 m2, je plne zariadený.

Kapacita penziónu je 16 lôžok. 

Penzión dominuje veľkou spoločenskou miestnosťou s prístupom na terasu a s výhľadom na Thermalpark s celoročným využitím. Terasa je vybavená zastrešenou verandou priamo na brehu jazera.

Penzión je po kompletnej rekonštrukcii. Vybavenie – klimatizácia, TV, alarm, pračky, sušičky, kamerový systém, 5 parkovacích miest Cena za prenájom je 550 €/mesiac.

Penzión svojou polohou umožňuje rýchle napojenie na cestu R7!

Ak vás moja ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať. plavcanova@karinpartners.sk

0915 088 138