Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zlatica Topoľská maklér
Zlatica Topoľská
zlatica@housereality.sk
+421 911 308 926

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Nemesszegská ulica, Dunajská Streda

Typ
Predaj
Ulica
Nemešsegská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
60 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
23.05.2022
Aktualizované
16.06.2022
Cena 142 500,00 €
Zlatica Topoľská House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 308 926

Popis nehnutelnosti

PREDAJ BYTU:
Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Novostavbe, ktorá bude odovzdaná v 8/2022, v priamo v centre mesta Dunajská Streda, na Neratovickom námestí. Nachádza sa na 1/4 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Celková podlahová plocha nehnuteľnosti je 60 m2, spolu s balkónom 10 m2. Byt je orientovaný na severovýchod.
K bytu je možné si prikúpiť samostatnú garáž v ďalšej novostavbe, hneď vedľa bytového domu, v cene 25000.-€.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt sa je momentálne v stave holobytu, ale predáva sa v štandardnom prevedení. Bude mať vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, sanitu, interiérové dvere so zárubňami. V cene nehnuteľnosti nie je započítaná kuchynská linka ani spotrebiče.
DISPOZÍCIA BYTU:
Vstupná chodba, obývačka so vstupom na balkón je prepojená s kuchynskou časťou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC. Majiteľ preferuje kupujúcich s hotovosťou.
LOKALITA :
Lokalita v samom centre mesta poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (v blízkosti sú obchody, škola, škôlka, MHD, reštaurácia, fitnes, oddychová zóna). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Dunajskej Strede.

CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.