Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 676 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ PRIESTRANNÝ 4,5, IZBOVÝ RD TYPU BUNGALOW AJ PRE DVE GENERÁCIE V TICHEJ ČASTI DUNAJSKEJ STREDY -ZÁPAD SÍDLISKO

Typ
Predaj
Ulica
zapad
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
122 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
09.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 285 000,00 €
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

CHATEAUREALITY Vám ponúka Rodinný dom / aj pre dve generácie / na predaj sa nachádza v okresnom meste Dunajská Streda . Len pár kilometrov od diaľnice R7 , cez ktorú sa ľahko dostanete do Bratislava /za 25 minút./ 30 ročný RD má zastavanú plochu 150 m2 , úžitkovú plochu 122 m2 ako aj podkrovie 100 m2 a pod celým domom vytvorené izby aj rôzne miestnosti . Pozemok na ktorom je postavený rodinný dom nie je síce veľký ale krásne vkusne upravený . Dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1992. Priestranný rodinný dom ,ktorý sa nachádza v širšej kľudnej časti Dunajskej Stredy je veľmi obľúbená.
RD typu bungalow/ a pod celým domom pivnica , garáž v dome , podkrovie/ s terasou má 4 izby , 2 kúpeľne 2 toalety , hala, obývacia izba s kuchyňou , krásna malebná záhradka a garáž 20 m 2 a 4 samostatných izieb s krásnymi kvalitnými šatníkmi ,dvojposteľmi a s novým nábytkom ako aj veľká kúpeľňa s rohovou vaňou aj v suteréne so sprchou a toaletou plus šatníkom Vchodové dvere ako aj okná v dome sú vysoko kvalitné drevené 3 komorové .Kuchynská linka je prekrásna moderná vysokolesklá s najkvalitnejšími spotrebičmi na trhu , Na chodbe v predsieni ako aj v kuchyni a na toaletách a v kúpeľni sú podlahy keramické . V ostatných izbách sú laminátové kvalitné podlahy.
Majitelia vytvorili v suteréne domu ďalšie bytové priestory pre ďalšie generácie aj so šatníkmi aj kúpeľnou aj toaletou.
Kúrenie je plynové cez radiátorov. Mesačné výdavky na dom do 250,- Eur /.Zo vstupnej haly vstúpime do nádhernej haly, ktorá je spojená s veľkou kuchyňou . Z haly cez krásne dvere sa dostaneme na terasu, odkiaľ máme krásny výhľad na praktickú malú záhradu a .
RD sa predáva plne zariadený podľa dohody s budúcim majiteľom domu. Cena nie je fixná , v prípade vážneho záujmu je diskutabilne schopná.
Môžeme skonštatovať, že do tohto rodinného domu netreba nič investovať. Samozrejnosťou je kanalizácia ako aj mestská voda ,internet, wifi, klimatické zariadenie na chladenie aj kúrenie, alarm system.
Mesto Dunajská Streda Vám ponúka rôzne možnosti zábavy, športu, vzdelávania, oddychu ako aj kultúry. Všetky obchody máte pešo len na pár minút. Príjemní susedia a veľmi príjemná zeleň sa nachádza ja v tejto časti západu v Dunajskej Strede.


Cena rodinného domu v zariadeného 285.000- Eur aj s províziou RK

Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke. Volajte 7 dní v týždni od 9,00 do 19,00 na mobilný telefón na makléra : 0905 329 399 PhDr. Chrenko Edit , majiteľka Chateaureality
email : chrenko@chateaureality.sk