Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 373 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký rodinný dom s bazénom v dobrej lokalite

Typ
Predaj
Ulica
Dunajská Streda
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
250 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
25.06.2022
Aktualizované
11.07.2022
Cena 399 000,00 €
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka na predaj veľký päťizbový rodinný dom v dobrej lokalite Dunajskej Stredy. Poschodový dom s úžitkovou plochou cca. 250 m2 leží na rovinatom pozemku s rozlohou 1028 m2 neďaleko vyhľadávaného  kúpaliska. Ponuka je preto vhodná nielen ako rodinný dom, ale aj ako možná investícia na ubytovacie možnosti pre rekreantov kúpaliska v Dunajskej Strede. Murovaný dom postavený z tehly s veľkou terasou a balkónmi bol kolaudovaný v roku 2007. Napojený je na všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, plyn aj elektrika). Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a krbovými kachľami. Voda je ohrievaná elektrickým bojlerom. Na pozemku sa nachádza garáž, prístavba, altánok a zapustený bazén so sprchou. Na pozemku je vybudované betónové parkovisko pre viacero aút. Dom je možné po menšej prestavbe upraviť aj ako dvojgeneračné bývanie. Dispozícia domu. So vstupnej chody sa vchádza do kuchyne so špajzou, ktorá prechádza do veľkej obývacej izby s krbovými kachľami. Na druhej strane obývacej izby sa vchádza do spodnej kúpeľne s vaňou, samostatnej izby, WC a technickej miestnosti. Na poschodie vedú murované schody, ktoré ústia do veľkej spojovacej haly. Na jednej strane poschodia sú dve samostatné izby v strede je veľká kúpeľňa s masážnou vaňou, sprchovacím kútom, toaletou a dvomi umývadlami. Na druhom konci spojovacej haly sa nachádza spálňa so šatníkom a veľkou terasou.  Zateplený dom je napojený  aj na káblovú televíziu, optický kábel a na záhrade je okrem niekoľkých stavieb a bazéna aj samostatná studňa. Ponuka sa určite oplatí vidieť.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 399.000,- EUR

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com