Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 755 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 2 izbový byt s balkónom

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Ulica
Jánošíkovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
07.12.2018
Aktualizované
07.12.2018
Cena 420,00 €/mes.
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom o celkovej rozlohe 70 m2, z toho 6 m2 balkón, v lokalite Dunajská Lužná, Jánošíkovská ulica. Byt sa nachádza na 3. poschodí 3-poschodového tehlového bytového domu s výťahom skolaudovaného v roku 2004. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, samostatného šatníka, spálne, obývacej izby s kuchynskou časťou a balkóna. Parkovanie je verejné priamo pred bytovým domom - bezproblémové. Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie.
V byte sa na podlahách nachádza plávajúca podlaha alebo dlažba, okná sú plastové so žalúziami, vstupné dvere sú bezpečnostné. V kúpeľni sa nachádza klasická vaňa, umývadlo, WC a práčka. Obývacia izba je zariadená rozkladacou rohovou sedacou súpravou, konferenčným stolíkom a stolíkom pod TV s TV a systémom domáceho kina. Jedálenská časť oddeľuje kuchynskú od obývacej a je zariadená kruhovým stolom so 4 stoličkami. V kuchynskom kúte nájdete rohovú kuchynskú linku so sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou, digestorom a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou kuchyne je aj pult s barovým sedením. Spálňa je zariadená dvojlôžkom s nočnými stolíkmi. Úložný priestor je vyriešený samostatným priestranným šatníkom. Byt je k dispozícií od 1.1.2019 pre max. dve osoby bez domácich zvierat.

Cena prenájmu je 420Eur + 100Eur energie

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu