Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Gabriela Tibenská
tibenska@vasereality.sk
0911669200

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dva zaujímavé rodinné domy, Dunajská Lužná, 20 km od Bratislavy

Typ
Predaj
Okres
Senec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
15.12.2021
Aktualizované
15.12.2021
Cena 419 800,00 €
Ing. Gabriela Tibenská VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Vaše Reality

Vám ponúka na predaj dva nedávno zrekonštruované domy, nachádzajúce sa na jednom pozemku s plochou 670 m2 v obci Dunajská Lužná, cca 20 km o Bratislavy a 8 km od Šamorína na Jánošíkovskej ulici.

Oba rodinné domy s garážou sa nachádzajú na rovinatom pozemku v rámci obce Dunajská Lužná v tichej štvrti.  Záhrada v okolí pozemku je okrasná, realizovaná záhradným architektom a je so zavlažovacím systémom.

Starší z ponúkaných rodinných domov bol postavený v roku 1905 a pred 6-timi rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou - bol zateplený, bola vymenená strecha, nové elektroinštalácie, nový kotol so zásobníkom vody a elektronickým systémom pre kúrenie, podlahové kúrenie, krb. Dom má pôdorys v tvare písmena „L“ so šikmou strechou, využitou ako obytné podkrovie a je z časti podpivničený (do  pivnice sa dostaneme z chodby RD). Miestnosti domu – chodba, kuchyňa s jedálňou s výstupom na terasu, obývacia izba, 2 izby, kúpeľňa s toaletou.

Celková úžitková plocha domu je vyše 100 m² + pivnica + terasa.

Novší rodinný dom bol skolaudovaný pred 7 rokmi a ide o bungalov v tvare písmena "L" so šikmou strechou s obytným podkrovím. Dom je s podlahovým kúrením, krbom, kotlom a na streche domu sú solárne panely. Miestnosti domu – chodba, kuchyňa s výstupom na terasu, obývacia izba, 2 izby, kúpeľňa, toaleta s technickou miestnosťou.

Celková úžitková plocha domu je 100 m² + 14,7m² terasa.