Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
248 086 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Dupkala
tibor.dupkala@realprojekt.sk
0905353847

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Útulný rodinný dom so záhradou v Dunajove - REZERVOVANÉ

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Dunajov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
05.01.2018
Aktualizované
12.01.2018
Tibor Dupkala Realprojekt Properties, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Rodinný dom sa nachádza na konci obce Dunajov. Je situovaný v tichom prostredí pod horou, čo ponúka možnosť jeho využitia na trvalé bývanie, ako aj na rekreáciu. Je postavený z pálenej tehly, pivnice sú betónové. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba a kúpeľňa s WC. V podkroví sú dve menšie izby. Celý dom je podpivničený. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo a elektrické radiátory, voda je privedená zo spoločnégo rezervára, kanalizácia je riešená do vlastnej žumpy. Popri hranici pozemku je vedený plyn. Dom je v pôvodnom no veľmi zachovalom - obývateľnom stave a je okamžite k dispozícii. Kúpou tohoto domu prostredníctvom našej kancelárie získate zadarmo ako bonus architektonický návrh prestavby vrátane vizualizácie podľa vašich požiadaviek.