Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 575 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na predaj, Dúbrava - Liptovský Mikuláš

Typ
Predaj
Mesto
Dúbrava
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
12.02.2019
Aktualizované
05.08.2019
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na predaj stavbu rodinného domu v obci Dúbrava neďaleko mesta Liptovský Mikuláš.
Stavba rodinného domu sa nachádza v tichej okrajovej časti obce. Toto miesto je vhodné tak na trvalé bývanie ako aj na rekreačné účely.
Obec Dúbrava sa nachádza západne od Liptovského Mikuláša, na hornom toku potoka Dúbravka, v nadmorskej výške 636 m. Chotár tejto veľkej liptovskej obce sa rozkladá pod Chabencom na severných svahoch Nízkych Tatier. Z obce je možné podnikať výlety do Dúbravskej doliny plnej lesných plodov, alebo sa môžete vybrať do neďalekého Svätého Kríža a pozrieť si drevený artikulárny evanjelický kostol, ktorý je jednou z najväčších celodrevených stavieb strednej Európy. Na bicykli, alebo autom to nie je ďaleko k Liptovskej Mare, kde si vychutnáte všetky vodné športy. V blízkosti obce sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk vrátane toho najlepšie čo je Jasná Nízke Tatry.
V obci Dúbrava nájdete všetko čo pre život potrebujete. Nachádza sa tu škola, škôlka, lekár, obchod s potravinami, pohostinské zariadenie atď.
Stavba rodinného domu sa nachádza na mierne svahovitom pozemku o celkovej rozlohe 406 m2 o rozmeroch cca 13x31m. Zastavaná plocha stavby je 8x10m čiže 80m2.
Z pozemku sa naskytuje vskutku nádherný výhľad na panorámu Liptova, Západných a Nízkych Tatier.
Dispozične pozostáva z jedného podlažia a je čiastočne podpivničená.
Nachádzajú sa tu 2 miestnosti, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a WC.
IS: voda, elektrika, kanalizácia - žumpa.
Stavba rodinného domu je v pôvodnom technickom stave. Jedná sa o murovanú stavbu z roku 1954. Osadené pôvodné drevené okná. Ihlanová strecha pokrytá škridlovou krytinou. Stavba je určená na kompletnú rekonštrukciu.
Priamo z domu je to centra mesta Liptovský Mikuláš 21km, lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry 35km, Aquapark GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ 12km, Aquapark Tatralandia 23km.
Pre viac informácií a obhliadky kontaktujte makléra Boris Barborík 0903 308 042