Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZĽAVA! Útulný 5 izbový rodinný dom v obci Dubovce, okres Skalica

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Dubovce
Ulica
Dubovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.08.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 149 000,00 €
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj útulný priestranný rodinný dom v osobnom vlastníctve v tichej lokalite – v obci Dubovce.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2012 vrátane výmeny plastových okien (rok 2015) a novej strechy. Ďalšou veľkou výhodou je aj kompletné zariadenie domu, ktoré je súčasťou predaja. Výmera pozemku je 457m2 (možnosť ešte ďalšieho prikúpenia pozemku). 

Dispozičné riešenie:
- vstupná chodba
- zariadená kuchyňa vrátane kuchynskej linky a jedálenského stola 
- priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom
- samostatné WC
- slnečná spálňa s nábytkom 
- ďalšie 4 zariadené priestranné izby 

Dom je podpivničený - súčasťou je technická miestnosť, dreváreň a ďalšie úložné priestory. Okolie domu nám ponúka priestor na výsadbu stromov, sadenie a mnoho ďalšieho. Kúrenie je momentálne riešenie tuhým palivom, no je možné aj pripojenie na plyn. K dispozícii je studňa aj žumpa. Mesačné náklady pre 1 osobu sú 50€. 

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw

Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=ZE4LZLFCpZe

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií ako aj záujemcu s najvýhodnejšou ponukou. Realitná kancelária po dohode s predávajúcim si vyhradzuje právo uprednostnenia zvýhodnenej ponuky.

Kontakt na makléra:
Michal Štetina
+421 944 740 586
stetina@karinpartners.sk