Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt na prenájom Pod Hájom, Dubnica nad Váhom

  • Byty, Prenájom, Ilava, Dubnica nad Váhom | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Ilava, Dubnica nad Váhom | pic. 2
  • Byty, Prenájom, Ilava, Dubnica nad Váhom | pic. 0
  • Byty, Prenájom, Ilava, Dubnica nad Váhom | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Ilava, Dubnica nad Váhom | pic. 2
Typ
Prenájom
Okres
Ilava
Ulica
Pod Hájom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
01.06.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 600,00 €/mes.
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný   byt s výmerou 60 m2.Nachádza sa sídlisku Pod Hájom v Dubnici nad Váhom.
Výborné bývanie v blízkosti centra mesta ocení rodina ktorej hlavnou prioritou pri hľadaní nového bývania je lokalita, kde pešou dostupnosťou  má každý člen rodiny blízko či  už do práce, do školy,  škôlky, či deti na krúžky, fitnes, do obchodov, rodina tým ušetrí čas a peniaze spojené s prepravou.

Revitalizovaný bytový dom   z roku 2019, ktorý bude na prenájom  pre 4 člennú rodinu. Rozdelený na obývaciu izbu, spáleň detskú izbu, kuchyňu, kde sa budete cítiť  celá rodina komfortne spolu a zároveň má každý svoje súkromie.  Nachádza sa na 5-tom poschodí z 11  s dvoma  výťahmi. 

Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Prenajíma sa zo zariadením .Byt sa momentálne dorába, fotografie  s kompletnou rekonštrukciou nie sú ešte k dispozícii.

Mesačné náklady na bývanie 600,- Eur pre 3-4 osoby.

Voľný a pripravený pre prvého nájomníka od 1.7.2022,   bez domácich zvierat, fajčenie povolené na balkone.
Nájom 600 €/mesiac aj s energiami. Depozit vo výške 2 nájmov, vratný po ukončení nájmu. Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt na makléra: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky:180321

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.