Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 435 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viera Šoltisová
soltisova@vasereality.sk
0915317054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám 3 izb. byt 137 m2,novostavba, Dubnica nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
137 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
05.02.2020
Aktualizované
11.09.2020
Ing. Viera Šoltisová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY s.r.o. - realitná kancelária - Vám ponúkame na predaj novostavbu - 3 izbový byt  s balkónom o výmere 137 m2, v  Dubnici nad Váhom. Členenie bytu podľa priloženého výkresu. Byt sa nachádza na 9.p s výťahom. Byt má: prípojku na klimatizáciu, rozvod k termostatom, podlahové kúrenie, elektro rozvody, rozvody vody s prípojkami, optika SWAN pre internet a TV. Steny sú omietnuté, na podlahe je cementový betónový poter, okná hliníkové - izolačné troj sklo, vchodové dvere bezpečnostné, protipožiarne. V dome sú 2 výťahy. Byt je momentálne v stave holo bytu. V cene je dokončenie bytu, a to: vymaľovanie bytu, obklady, dlažba  a sanita v kúpelni a WC, interiérové dvere a zárubne, podlahy a sokle. Maklér odporúča!!!

Výhody: Z bytu je možné urobiť  4 izbový byt.

Cena: 235 000,- EUR

ID č. 178038, tel.č. 0915317054, kontakt: soltisova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky