Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 345 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Pihíková
maria@mgreal.sk
0917410211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt Dubnica nad Váhom.

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Centrum II.
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
17.09.2020
Mária Pihíková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Dubnica nad Váhom, nsídlisko Centrum II. Výmera bytu je 68 m2, plus 6 m2 loggia. Nachádza na 5. poschodí zo 7. 
Dispozičné riešenie: vstup do bytu je  chodba, detská izba, kuchyňa, obývačka, kúpeľňa a samostatného WC. Z obývačky sa vchádza do spálne a na loggiu.  Byt je slnečný s pekným výhľadom a množstvom zelene v okolí. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou čo zahŕňa : bytové jadro so všetkými rozvodmi, plastové okná, stierky, plávajúce podlahy okrem obývačky, bezpečnostné dvere, prípojku na optický internet. Bytový dom prešiel rekonštrukciou v roku 2020 (zateplenie, nový výťah). Byt má dobrú polohu, v blízkosti je ihrisko s bežeckou dráhou, futbalové ihrisko,  tenisové kurty,  detské ihrisko. Do centra mesta a na polikliniku je to cca 3min. pešo. Bližšie info 0917 410 211 alebo maria@mgreal.sk