Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 721 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt 58 m2 v Dubnici nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mestská časť
Pod hájom
Ulica
Pod Hájom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
28.09.2020
Aktualizované
25.02.2021
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY:  Exkluzivne iba u nás! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový zrekonštruovaný byt v Dubnici nad Váhom na sídlisku Pod Hájom. Byt s úžitkovou plochou 58 m2, sa nachádza v 11. poschodovom bytovom dome na 11. poschodí. Bytový dom v ktorom sa byt nachádza, prešiel rozsiahlou rekonštrukciou:( zateplenie, balkóny, nový el. vrátnik dva nové výťahy, z toho jeden nákladný). Byt je celkovo zrekonštruovaný.(nové stierky, podlahy, obložky, dvere, bezpečnostné vchodové dvere, radiátory). Byt pozostáva zo vstupnej chodby v ktorej sa nachádza nová štýlová vešiaková stena, WC spojené s kúpeľňou v ktorej je sprchový kút. Ďalej kuchyne, dvoch spálni a obývačky, v ktorej je kožený gauč, nová obývačková stena, lampy stôl. V kuchyni nieje kuchynská linka, čo je výhodou pre nového majiteľa zariadiť si ju podľa svojho štýlu a predstáv. Celý byt pôsobí presvetlene čisto a útulne. Z balkóna bytu je krásny výhľad na celú Dubnicu. Cena 98.000,- €

kontakt:  Karin Trenčanová   0903 152 939         Email: trencanova@vasereality.sk               ID: 179067

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republikyVzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.