Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 332 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom - BUNGALOV Dubnica nad Váhom, NOVOSTAVBA na kľúč, pozemok 406 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mestská časť
Za traťou
Ulica
Za traťou
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
113 m2
Celková plocha
406 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
14.02.2019
Aktualizované
19.08.2019
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

176870 V pokojnej lokalite mesta Za traťou predám skolaudovanú novostavbu rodinného domu s celkovou úžitkovou plochou 113m2. Výmera pozemku 406m2.

Dispozičné riešenie domu: zádverie, priestranná obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou, 3x spálňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné wc, technická miestnosť.

Cena nehnuteľnosti zahŕňa: Interiér domu komplet dokončený (okrem kuchynskej linky) vrátane osvetlenia s vypínačmi, kúrenia, dverí, parkiet, obkladov, sanity (vaňa aj sprchový kút ) - plne funkčný.

Exteriér domu: fasádna farba, zabezpečenie alarmom, oplotenie celého pozemku + otváranie brány na diaľkové ovládanie, vyrovnanie pozemku,

Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové so žalúziami zn. HESTA. Vchodové dvere sú bezpečnostné s madlom. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové, elektrickým kotlom. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla zn. MEDITERAN. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza verejný vodovod, elektrická prípojka (400V), kanalizácia. Cena 178 000 €

KONTAKT: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne e-mail adresa: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk