Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 4 IZBOVÝ BYT V Dubnici nad V´áhom

Typ
Prenájom
Okres
Ilava
Ulica
CII
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
09.09.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 530,00 €/mes.
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt v Dubnici nad Váhom na  CII. Byt s rozlohou 86m2, sa nachádza na 4 poschodí 7. poschodového bytového domu v centre Dubnice. Byt pozostáva zo 4 spálni, obývacej izby, veľkej haly, kuchyne , Kúpeľňa a WC zvlášť. V obývačke je veľký balkón. Byt je slnečný, v blízkosti škola, škôlka, zdravotné stredisko, nákupné centrum, autobusová zastávka atd...Vchod je zabezpečený elektrickým vrátnikom, k bytu prislúcha aj pivnica, parkovanie pred domom, nový výťah. Cena 530 €/mesiac + 50€ plyn + elektrina. Prvá platba je 530€ + 530€ sprostredkovanie.

kontakt:  Karin Trenčanová    0903 152 939                         trencanova@vasereality.sk                         ID: 179823

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky