Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 847 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 4 izbový byt v Dubnica nad Váhom (REZERVOVANÉ)

Typ
Prenájom
Okres
Ilava
Ulica
Centrum II.
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
10.02.2020
Aktualizované
28.03.2020
Cena 580,00 €/mes.
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt v Dubnici nad Váhom. Byt s rozlohou 86 m2 sa nachádza na Centrume II. na 4. poschodí 7 poschodového bytového domu s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pozostáva so vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, spálne, dvoch detských izieb, veľkej obývačky s balkónom, veľkej chodby a kuchyne. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka so šporákom. Byt je bez zariadenia. Byt je priestranný, slnečný.Elektrický vrátnik, parkovanie pred bytovkou. Neďaleko škola, škôlka, poliklinika, námestie, obchodné centrum. Foto doložíme neskôr. Cena 580 €/mesiac+(35€ elektrina) + 580 sprostredkovanie. Byt bude voľný od apríla.

Kontakt: Karin Trenčanová 0903 152 939        Emil:  trencanova@vasereality.sk        ID: 178090

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky