Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom, Centrum II

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Centrum II.
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
08.02.2021
Aktualizované
25.02.2021
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na 6/7 poschodí panelového bytového bytu vo vyhľadávanej lokalite mesta v centre občianskej vybavenosti. Byt je po kompletnej rekonštrukcii (výmena elektroinštalácie v celom byte vrátane lodžie, počítačová sieť a satelitný rozvod v každej izbe, nové vyrovnané omietky na stenách a na stropoch, vyrovnaná podlaha, nové radiátory). V rámci rekonštrukcie bola v byte zmenená dispozícia pôvodného stavu, kde bola premiestnená a zväčšená kúpeľňa (vaňa, sprchový kút, dve umývadlá, WC), premiestnená kuchyňa, druhé WC a potravinová špajza (v prípade ak budúci majiteľ nebude potrebovať špajzu, je tu prívod vody a odpadu pre pračku).  K bytu prináleží nadštandardne veľká lodžia a veľká murovaná pivnica. Ďalšie informácie Vám poskytneme priamo v realitnej kancelárii. Kontakt: Zuzana Mangundová, tel.: 0915 753 000, mail: zuzana@vasereality.sk