Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhradná chatka v Dubnici nad Váhom (Lieskovec)

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Lieskovec
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
20 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
15.02.2022
Aktualizované
26.06.2022
Cena 29 700,00 €
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj krásnu záhradnú chatku v Dubnici nad Váhom časť Lieskovec. Chatka s podlahovou plochou 20 m2 sa nachádza na pozemku ktorý je v nájme v rámci Záhradkárskeho zväzu a je vo výmere 380 m2. Je požiadané o odkúpenie pozemku do osobného vlastníctva a budúci prevod bude usporiadaný zmluvne pri predaji (viac info v RK). Chatka bola postavená v roku 2020, nachádza sa v nej kuchynská linka, chladnička, kachle, rozkladací gauč na prespanie a televízor. Pretože v záhradkárskej osade nie je doriešená elektrina, majiteľ  investoval do fotovoltaickej zostavy 12V-230V.  Energia ide z fotovoltaických panelov, ktoré sú umiestnené na streche chatky. Na tento zdroj je napojená chladnička, televízor a osvetlenie.  Oproti chatke je postavený altánok o rozmeroch 3x6 m so stolom a stoličkami a je celý uzatvoriteľný. K chatke prislúcha aj suché WC. V blízkosti chatky je zdroj úžitkovej vody, ale v strede záhradkárskej osady sa nachádza aj zdroj s pitnou vodou, ktorý môžu záhradkári využívať. Majiteľ si dal na úprave okolia chatky a altánku veľmi záležať a všetko pôsobí veľmi vkusne a upravene. Príjazdová cesta k chatke je spevnená, parkovanie je možné hneď kúsok od chatky. Cena 29 700 €

Kontakt: Karin Trenčanová   0903 152 939              Email: trencanova@vasereality.sk                      ID:180143

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky