Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačný pozemok, záhradka v Dubnici nad Váhom (Kanada)

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Dubnica nad Váhom
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
430 m2
Pridané
07.11.2019
Aktualizované
14.01.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok s celkovou rozlohou 430 m2. Pozemok sa nachádza v záhradkárskej oblasti v Dubnici nad Váhom ( časť Kanada), je vhodný na výstavbu rekreačnej chatky a pestovanie zeleniny či ovocia. Na pozemku sa nachádza vinič, ovocné stromy, malá kôlňa a prírodné WC. Pozemok je svahovitý upravený do kaskád. K pozemku vedie asfaltová a betónová cesta, po nej sa dá dostať k pozemku autom. K pozemku vedú až dve príjazdové cesty. Voda a elektrina na pozemku. Vhodné pre kutila, ktorý si tu vytvorí krásne oddychové miesto v duši prírody. Vyhľadávaná lokalita, neďaleko je studnička, blízko do mesta, krásny výhľad na celé okolie. Cena 14 500 €

Kontakt:  Karin Trenčanová  0903 152 939      Email: trencanova@vasereality.sk         ID: ID 177881

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky