Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj Rekreačný pozemok Ilava - 6500 m2

Ilava, Ilava Arrow

Na predaj pozemok ILAVA - HORNÁ PORUBA, 3100m2 *** KRÁSNY VÝHĽAD ***

Horná Poruba Arrow

DELTA | Starší rodinný dom na predaj, pozemok 507 m2, Dolná Poruba

Dolná Poruba Arrow

STAVEBNÝ POZEMOK 2250 m2 TRENČIANSKE MITICE

Trenčianske Mitice Arrow

Pozemok v obci Zubák na výstavbu rodinného domu- rekreačných chát

Zubák, Zubák Arrow

Rekreačný pozemok v obci Zbora 402m2

Dohňany Arrow