Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ubytovňa v Dubnici nad Váhom - 28 bytov + 7 izieb hotelového typu

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Dubnica nad Váhom
Typ nehnuteľnosti
Nájomné domy
Plocha priestoru
1390 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
03.06.2022
Aktualizované
26.06.2022
Cena 1 305 000,00 €
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - Ponúkame Vám na predaj novovybudovanú ubytovňu v Dubnici nad Váhom, neďaleko areálu ZVS. Ubytovňa disponuje dvomi podlažiami kde sa nachádza 12 x jednoizbové byty, 16 x garzónky a 7x izby hotelového typu. Ubytovňa  slúži na dlhodobé, ale aj krátkodobé ubytovanie pre robotníkov, študentov, ale aj obchodných cestujúcich.

- V jednoizbových bytoch sa nachádza kuchyňa vybavená stolom stoličkami, chladničkou, kuchynskou linkou s keramickou varnou doskou. V kúpeľni sa nachádza WC, sprchový kút, umývadlo a zrkadlo. V izbe sú zariadené 3 až 4 posteľami, skriňou a televízorom. 

- Garzónky sú zariadené 2 až 3 posteľami, malou kuchynskou linkou s keramickou varnou doskou, stolom, stoličkami, chladničkou a televízorom. V chodbe sa nachádza vstavaná skriňa, kúpeľňa disponuje sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom a WC.

- Izby hotelového typu sú zariadené lôžkami, skriňou a televízorom. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo, zrkadlo a WC.

V objekte sa nachádza vrátnica, práčovňa s tromi automatickými práčkami, WIFI v celej budove. Pred ubytovňou je 28 parkovacích miest. Cena 1.305 000 €.Kontakt:  Karin Trenčanová  0903 152 939                  Email: trencanova@vasereality.sk                            ID: 180011

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

XkluzNa skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky