Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 286 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ GARSÓNKY v Dubnici nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mestská časť
Pod hájom
Ulica
Dubnica nad Váhom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
24 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
09.07.2020
Aktualizované
12.10.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj garsónky v novo zrekonštruovanom bytovom dome. Garsónky s rozlohou 24 m2 sa nachádzajú na prízemí a prvom poschodí. Garsónka pozostáva s chodby, v ktorej je vstavaná skriňa. Kúpeľne , v ktorej sa nachádza sprchový kút, umývadlo, zrkadlo a WC a jednej izby, v ktorej je nová kuchynská linka s dvojplotienkou. Plastové okno, dlažba v štýle dreva, nový obklad okolo linky a v kúpeľni. Každá garsónka bude mať pred bytovkou jedno parkovacie miesto. Okolie bude upravené a ohraničené okrasnými drevinami ( viď foto vizualizácie). Neďaleko autobusová zastávka, škola, škôlka, potraviny, pohostinstvo, kúsok do prírody na Kanadu. Cena garsónky na prízemí 32.600,-€. Cena garsónky na prvom poschodí 34.600,-€

kontakt: KARIN TRENČANOVÁ      0903 152 939          Email: trencanova@vasereality.sk           ID: 178736

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky