Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 663 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 1 izbové byty v Dubnici nad Váhom

  • Byty, Predaj, Ilava, Dubnica nad Váhom | pic. 1
  • Byty, Predaj, Ilava, Dubnica nad Váhom | pic. 0
  • Byty, Predaj, Ilava, Dubnica nad Váhom | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Dubnica nad Váhom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
1
Pridané
09.07.2020
Aktualizované
11.09.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj jednoizbové byty v Dubnici nad Váhom v novo zrekonštruovanom bytovom dome. Byty s rozlohou 33 m2 sú bez balkóna,  nachádzajú sa na prízemí a prvom poschodí. V byte sa nachádza malá chodba, kúpeľňa, kuchyňa a jedna väčšia izba( viď. pôdorys ). Byty sa predávajú ako holo byty, obklady a dlažba v kuchyni a kúpeľni bez sanity, steny vylíčené na bielo. Plánované dokončenie bytov v júni 2021. Ku každému bytu bude pri bytovke parkovacie miesto, okolie upravené, vysadená okrasná zeleň. Neďaleko autobusová zastávka, škola, škôlka, potraviny, pohostinstvo, kúsok do prírody na Kanadu. Cena bytu na prízemí 44.000,-€. Cena bytu na prvom poschodí 47.000,-€

kontakt: KARIN TRENČANOVÁ   0903 152 939      Email: trencanova@vasereality.sk           ID: 178735

 

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky