Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 034 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt v Dubnici nad Váhom, 36 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Pod Hájom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
20.01.2021
Aktualizované
26.02.2021
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Dubnici nad Váhom v lokalite Pod Hájom. Byt s podlahovou plochou 36 m2 sa nachádza na 2. poschodí sedem poschodového bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej izby, ktorá je rozdelená aj na spaciu časť a menšej kuchyne. V byte boli vymenené okná, podlahy, elektrické rozvody. Kúpeľňa a WC sú oddelené, murované, ale v pôvodnom stave. V kuchyni sa nachádza balkón, ktorý je krytý. Byt je situovaný na východnú stranu, preto je v ňom v lete príjemne. Za bytovým domom sa nachádza veľké detské ihrisko, neďaleko škola, škôlka potraviny. Možnosť výbehu do prírody v známej zahradkárskej oblasti Kanada. Do mesta asi 7 min. peši.  Cena 64 000 €

kontakt: Karin Trenčanová   0903 152 939                 Email: trencanova@vasereality.sk                           ID: 179335

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky