Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt v Dubnici nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Pod Hájom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
42 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
10.11.2019
Aktualizované
10.11.2019
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Dubnici nad Váhom ( lokalita Pod Hájom). Byt s rozlohou 42 m2, sa nachádza na 5. poschodí 6. poschodového tehlového domu s výťahom. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde je priestor na vstavanú skriňu, kúpelky spojenej s WC, kuchyňe s balkónom, v ktorej sa nachádza rohová kuchynská linka a izby ktorá je rozdelená na dennú a nočnú časť. Byt je priestranný, presvetlený, okná su otočené na JV, takže v lete je v byte príjemne. Byt sa predáva zariadený. K bytu prislúcha aj pivnica. Je vhodný na okamžité nasťahovanie, ale aj ako invstícia. Mesačné náklady (energie+ fond) 105 €. Veľmi dobrá lokalita, krásny výhľad, kúsok do prírody, neďaleko do centra, potraviny, mäsiarstvo pár metrov od bytovky. Parkovacie miesto pred domom. Cena 58.500, € 

Kontakt: Karin Trenčnová  0903 152 939       Email:  trencanova@vasereality.sk       ID: 177887

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky