Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

SUPER INVESTÍCIA * Chata v Dubnici nad Váhom, rovinatý pozemok 550 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Pod Zádvorkou
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
30.08.2022
Aktualizované
06.03.2023
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária v EXKLUZÍVNOM zastúpení Vám ponúka na predaj  záhradnú chatu  vo vyhľadávanej lokalite za Kalváriou   v záhradkárskej oblasti Pod Zádvorkou   na okraji mesta  Dubnica nad Váhom. Chata sa nachádza na rovinatom pozemku v krásnom prostredí medzi krásnymi udržiavanými chatami. Stavby nie sú na seba "natlačené", v okolí sú skoro všetky pozemky väščích rozmerov. V okolitých stavbách majitelia nehnuteľností bývajú aj celoročne. 

Upravená záhrada a okolitý pozemok s parkovaním a upravenou  prístupovou cestou. Zastavaná plocha stavby činí 25 m2, je dvojpodlažná, čiže obytná plocha 50 m2.Pozemok  550m2, tvar pravouhlý trojuholník. Chatka je murovaná, dispozične pozostávajúca z prízemia kde je kuchynská časť a sedenie. V podkroví sa nachádza izba na spanie. Na prízemí chatky sa nachádza aj  samostatná kúpeľňa a WC. voda je zavedená úžitková, elektrina je s vlastným meračom. Na pozemku v oddychovej časti záhrady sa nachádza záhradný domček na náradie.

Samotná chata je zariadená v prijemnom štýle, poskytuje dostatočný komfort pre užívanie štvorčlennej rodine .

Krásne výhľady, tiché prostredie, komunita milých susedov.

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky:180482