Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - 2 izbový byt, Dubnica nad Váhom, 52 m2, balkón

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Pod Hájom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
10.08.2023
Aktualizované
05.09.2023
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave s peknou dispozíciou. V byte sú dve nepriechodné izby, veľká kuchyňa s možnosťou umiestniť jedáleň. Z veľkej obývacej izby je východ na balkón. Byt sa nachádza na prízemí 11. poschodového zrekonštruovaného bytového domu. K bytu prináleží aj klasická pivnica v suteréne bytového domu. 

Cena bytu je konečná, sú v nej zahrnuté potrebné poplatky k prevodu vlastníckych práv, kompletný právny servis a profesionálne finančné poradenstvo vrátane vybavenia hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. V prípade rýchleho jednania znalecký posudok v cene. Kontakt: Ing. Mangundová Zuzana, RSc., tel.: 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk, info@vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky