Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt 50 m2 Dubnica nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Pionierska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
05.10.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 90 000,00 €
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 2 izbový zariadený byt v Dubnici nad Váhom na ulici Pionierska. Byt s rozlohou 50 m2, sa nachádza na 2. poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Byt pozostáva s chodby v ktorej je  vešiaková stena, kúpeľňa je spojená s WC, veľká kuchyňa s novou kuchynskou linkou, stolom a stoličkami, obývačka je zariadená moderným nábytkom a sedacou súpravou, v  spálni sa nachádza veľká vstavaná skriňa. Vstupné bezpečnostné dvere. Byt je vykurovaný vlastným plynovým kotlom. K bytu prislúchajú 3 pivnice a záhradka za domom. Vchod je zabezpečený elektrickým vrátnikom. Parkovacie miesto pred domom. Veľmi dobrá tichá lokalita. Byt je okamžite k dispozícii, stačí si iba doniesť posteľ do spálne a bývať.         Cena 90.000,-€

kontakt: Karin Trenčanová   0903 152 939            Email: trencanova@vasereality.sk                       ID:179883

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt..    

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky