Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predáme 4 - izbový bungalov - NOVOSTAVBA, zariadený, kompletne dokončený aj s okolím, kanalizácia, Družstevná pri Hornáde, len 9km z Košíc.

Typ
Predaj
Ulica
Prešovská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
106 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
21.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 379 900,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení kompletne dokončený a zariadený bungalov na ideálnom rovinatom a slnečnom pozemku, v peknej kľudnej lokalite obce neďaleko Košíc, mimo starej časti, Družstevná pri Hornáde.

Kompletné foto na ADOMIS.SK

Výmera pozemku : 18m šírka x 24m dĺžka
Zastavaná plocha : 153m2
Úžitková plocha : 112m2
Terasa : 15m2
Parkovanie : 4 autá

Dispozícia : zádverie - chodba so vstavanou šatníkovou skriňou, technická miestnosť s kotlom a príslušenstvom, miesto na práčku, sušičku, oddelená miestnosť s wc, chodba, spálňa, spálňa, izba, obývačka s posuvným francúzskym oknom, miesto na jedálenský kút so sedením a výstupom na terasku, kuchynská linka s komorou.

Predávaná nehnuteľnosť je postavená v TOP kvalite, na armovanej betónovej platni. Obvodové múry tehla POROTHERM 30 cm s celoplášťovým zateplením 20cm.
Podlahový betónový poter s teplovodným kúrením, zdroj tepla je plynový kotol Buderus s duálnym systémom ohrevu teplej vody a súčasne aj kúrenia v nezávislých obvodoch.
Interiérové omietky sadrové, stropy sadrokartón s dvojitou stropnou izoláciou 2 x 20cm, s podstrešným výlezom a možnosťou úpravy na pochôdzny priestor, poprípadne úprava na niečo ináč využiteľné..
Okenné a dverové výplne sú kvalitné izolačné 3 - sklá, vrátane vchodových a terasových dverí,exteriér farba antracit, interiér biela.
Interiérové dvere a zárubne biele fazetové viacdielne s predelením.
Strešná krytina betónová Bramac vo farbe antracit, okapy vo farbe antracit, komínový systém Schiedel s predprípravou na krb v obývačke, bleskozvod.
Vonkajšia omietka silikónová, na sokli marmolit.
Vonkajšie osvetlenie viac stupňové LED.
Povrchy podláh sú na chodbách, technickej miestnosti, v kúpelni a wc keramické kvalitné dlaždice, ostatné priestory plávajúca podlaha.
Kuchyňa je namieru vyrobená s kompletnými vstavanými spotrebičmi Whirpool.
Zádverie, chodba majú namieru vyrobené vstavané skrine, obe spálne majú tiež priestranné skrine, postele aj so zdravotnými matracami.
Kúpelňa je s vaňou, rohovým sprchovým kútom a ďalším wc.
Celý dom je vkusne a elegantne zariadený, veľké francúzske okná majú aj exteriérové elektrické hliníkové žalúzie, obývačka je spredprípravou na klímu, ktorú si milovníci super chladu môžu už len osadiť.

Okolie domu je pekne pripravené na realizáciu malej záhradky, poprípade osadenie malého bazéna.
Uličná časť je so zámkovou dlažbou, kde bez problémov odparkujete 4 autá. Ku hlavnému dverovému vchodu sa dostanete jednoducho, dlažba pokračuje bočným chodníkom až po koniec domu.

V cene dom je kompletne ukončenie domu, vrátane terasky s finálnym povrchom, kompletný plot, hlavná posuvná brána vrátane elektrického posuvu, malá bránička.
Uličný vstup disponuje elektrickým vrátnikom.

Bungalov je teda pripravený na kolaudáciu a stačí sa len nasťahovať.
Takýto pekný a útulný bungalov poteší ľudí, ktorí v tejto neistej dobe nemajú čas na vyčkávanie a zdražovanie materiálu a chcú sa len nasťahovať a okamžite si užívať svoj vysnívaný sen tu a teraz.
Preto neváhajte a príďte sa pozrieť na možný svoj budúci domov už teraz.

IS : kanalizácia, plyn, elektrika, vŕtaná studňa, optika.


Cena : 379.900,-EUR
Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146