Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 903 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom za cenu bytu 10 min od centra, Družstevná pri Hornáde

Typ
Predaj
Ulica
Varovecká
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Typ stavby
Kamenná
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
25.02.2019
Aktualizované
12.05.2020
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Chcete bývať v rodinnom dome len 10 minút od centra mesta s vyše 5 árovým pozemkom? Táto ponuka vás určite upúta svojim potenciálom, pretože po nenáročnej rekonštrukcii sa z tohto rodinného dvojdomu môže stať krásny domov pre vašu rodinu. Na pozemku o rozlohe 532 m2 máte k dispozícii murovanú garáž a mnoho priestoru kde budú šantiť vaše deti a kde môžete tráviť príjemné teplé večery. Tento dvojdom má úžitkovú plochu 150m2, dva samostatné vchody, ktoré je možné prepojiť vybúraním priečky. Samotný dom sa skladá dispozične z:4,5 izieb
2x kuchyňu
3x WC s kúpelňou


Tento dom je postavený z kameňa, je suchý, donedávna bol obývaný ale teraz už čaká na rekonštrukciu podľa vašich predstáv. V dome sú dotiahnuté všetky inžinierske siete, plyn, voda, kanalizácia, elektrika, dom je z časti podpivničený kde nájdeme kotolňu a sklad. Výhodou domu je rekonštruovaná strecha na jednom dome a samozrejme aj využitie povaly na bývanie. Tento rodinný dvojdom môže byť vás za 79 900 eur vrátane provízie pre RK. Ak vás zaujala táto ponuka neváhajte kontaktovať makléra Bc. Ladislav Šosták na čísle 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk