Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Huličiar
huliciar@rrd.sk
0915982394

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zaujímavý 4 izbový byt v Dražkovciach

Typ
Predaj
Okres
Martin
Mesto
Dražkovce
Ulica
66
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
85 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
13.06.2022
Aktualizované
15.06.2022
Cena 0,00 €
Martin Huličiar Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový kompletne prerobený byt v obci Dražkovce. Disponuje značnou rozlohou 85m2 vhodný pre viacčlennú rodinu s deťmi. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 8 rokmi. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne so špajzou 4 priestranných izieb, kúpeľne a loggie. K bytu prislúcha garáž s elektrikou, 1 parkovacie miesto pred vchodom do bytovky , pivnica ale aj značný podiel na pozemku. Veľkou výhodou bytu je krb v obývacej časti ako aj  krásny murovaný altánok s menším pozemkom , ktorý využívajú výhradne majitelia nehnuteľnosti. Bytovka je zateplená, rekonštruovaná už s novou strechou. Mesačne náklady sú 180€. byt je voľný dohodou.


V uvedenej cene Vám poskytneme kompletný realitný servis predaja, profesionálne poradenstvo a právny servis ( vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností) a zabezpečíme Vám výhodný hypotekárny úver.

Bližšie informácie Vám rád poskytne: Martin Huličiar, 0915982394, e-mail: huliciar@rrd.sk, martin.hulo@gmail.com