Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3-izb. apartmán s parkovacím státim Banská Bystrica-Donovaly

Typ
Predaj
Mesto
Donovaly
Ulica
Donovaly
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
21.07.2021
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property BB, ponúka na predaj dva 3-izbové, mezonetove apartmány s parkovacím státim vo vyhľadávanom lyžiarskom stredisku -Donovaly. Nachádzajú sa na 2.poschodí apartmánoveho domu. Jeden apartmán má rozlohu 58,47 m2 a druhý 61 m2.

Dispozícia:vstupná chodba, otvorený priestor obývacia izba, kuchyňa, jedna samostatná spáleň, WC a kúpelňa, v podkroví je ďalšia spáleň. Apartmány sú zariadené, kuchyňa vybavená chladničkou, platňou na varenie. K týmto apartmánom je možné si dokúpiť garáž, parkovacie miesto je v cene.

Predáva sa so zariadením a parkovacím miestom. Mesačné náklady sú cca 130 eur.

Cena za jeden apartmán s parkovacím miestom je 128 000 € s DPH.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky,ktorá je pre vás najvýhodnejšia.