Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 142 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
sostak@diamondreality.sk
0944 525 504

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku v obci KÉKED ( Maďarsko )

Typ
Predaj
Mesto
Kéked
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
170 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
13.08.2018
Aktualizované
15.08.2019
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 525 504

Popis nehnutelnosti

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2 rodinné domy stojace na 1 spoločnom pozemku. Obidva domy sa predávajú spoločne ( vhodné pre 2 rodiny resp. ako dvojgeneračný dom ) - staršia časť rodinného domu je prízemná obdĺžniková stavba, pozostávajúca z 3 izieb, kuchyne, 2 kúpeľní. Je to klasická stavba z 50-70 rokov minulého storočia, má 2 vchody, všetky izby sú rovnakých rozmerov ( cca 20 m2 každá z nich ), vstupná hala je zároveň kuchynkou s pomerne novou kuchynskou linkou. Dom má 2 kúpelne, jedna s klasickou vaňou, druhá so sprchovacím kútom. Súčasťou kúpelne s vaňou je aj malá komora. Obytná plocha staršieho domu je cca 85 m2. K staršiemu domu je vybudovaná prístavba - poschodový rodinný dom s 3 izbami, kuchyňou, kúpeľňou - tento dom bol pribudovaný v roku 2005 - postavený z kvádrov resp.tehál. Výmera domu je totožná so starším domom. V oboch domoch je kompletná vybavenosť médiami - el.energia ( 220, 380 V ), obecná voda, kanalizácia, plyn. Kúrenie je zabezpečené plynom, v časti staršieho domu je aj piecka na tuhé palivo. V staršom dome je v 2 izbách plávajúca podlaha, v ostatných sú betónové podlahy, ktoré sú aj v novšom dome. Ohrev teplej vody je zabezpečený el.bojlermi. Na pozemku sú aj 2 funkčné studne - jedna s pitnou vodou, druhá bola využívaná pre zavlažovanie. V strednej časti pozemku je hospodárska časť domu, v ktorej sa nachádza garáž, dielňa,a časť pre hospodárske zvieratá. Zadnú časť pozemku - celková výmera je cca 1.300 m2 - tvorí trávnatý porast s ovocnými stromami.
Cena za nehnuteľnosť vrátane kompletného vnútorného vybavenia a pozemku je 83.750 EUR ( pri kurze 320 HUF/EUR ), vrátane provízie RK.V prípade zmeny kurzu sa cena upraví podľa aktuálneho kurzu HUF/EUR platného v deň predaja. Ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si, prosím, ponuku našej realitnej kancelárie Diamond Reality s.r.o., kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, makléra Ing. Ladislava Šostáka na tel. č. 0944 525 504