Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 034 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mikešová
maklerskalica@karinpartners.sk
0902 566 396

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Investičná príležitosť - apartmánový dom na ostrove Vir- Chorvátsko

Typ
Predaj
Ulica
Vir
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
146 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
17.02.2021
Aktualizované
17.02.2021
Zuzana Mikešová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0902 566 396

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom na ostrove Vir v Chorvátsku. Dom má dva apartmány /prízemie a poschodie/ každý apartmán ma 3 spálne, kuchyňu spojenou s obývacou izbou, kúpelňu s WC a krytú terasu. Prístup do apartmánov je samostatný. Z hornej terasy je výhľad na more a pohorie Velebit.

Celková obytná plocha je 146m2 na pozemku 288m2. Dom je kondomínium /zadná stena je spojená so susedným domom/. Pozemok je oplotený s možnosťou parkovania 3 áut. Nachádza sa v časti ostrova, odkadiaľ je blízko na južnú /200m/ i severnú pláž /70m/. Do vzdialenosti 50 m sa nachádzajú celoročne otvorené potraviny, pekáreň, fitnes centrum a tiež kaviarne a reštaurácie, všetko čo potrebujete k perfektnej dovolenke, ale aj k trvalému bývaniu. Ostrov Vir je s pevninou spojený mostom a je vzdialený od mesta Zadar 25 km.
Dom bol postavený v roku 2002 a prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015, zateplený a je kompletne zariadený a takto sa aj predáva.

Dom je vybavený klimatizáciou, vykurovanie infra radiátormi. Všetky dokumenty a povolenia sú v poriadku. Je vhodný k okamžitému nasťahovaniu, vhodný  na bývanie aj prenajímanie.Cena : 187 000.-€

Kontakt a viac info o nehnuteľnosti:

Zuzana 0902 566 396, maklerskalica@karinpartners.sk