Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 337 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dagmar Rajčanová
rajcanova@peknereality.sk
0917 668 216

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Hľadáme nehnuteľnosť v regióne Hont

  • Domy a vily, Kúpa, Krupina | pic. 1
  • Domy a vily, Kúpa, Krupina | pic. 0
  • Domy a vily, Kúpa, Krupina | pic. 1
Typ
Kúpa
Okres
Krupina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
22.01.2024
Cena 0,00 €
Ing. Dagmar Rajčanová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0917 668 216

Popis nehnutelnosti

Hľadáme pre klienta dom, chalupu v regióne Hont.
Ponúknite Váš dom na predaj. Máme záujem o nehnuteľnosť vhodnú na bývanie v štýle vidieckeho osídlenia v obciach Hontianske Nemce, Terany, Sudince, Lišov, Súdovce, Hontianske Moravce, Hontianske Tesáre, Santovka.