Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

PRAKTICKY, VKUSNE ZARIADENÁ KVALITNÁ NOVOSTAVBA V DOLNOM BARE NA PREDAJ SO ZÁVLAHOU AJ ZATRÁVNENÍM OPLOTENÍM V CENE AJ S KRBOM

Dolný Bar, Krásna Arrow

NA PREDAJ RD PRI KLÁTOVSKOM RAMENE VHODNÉ AJ PRE VIAC GENERÁCII POD JEDNOU STRECHOU A PREKRÁSNOU VEĽKOU ZÁHRADOU PRI VÁŽNOM ZÁUJME DOHODA MOŽNÁ

Trhová Hradská, Pri klatovskom ramene Arrow

15 ROČNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU V DOBREJ LOKALITE V DUNAJSKEJ STREDE - OBĽÚBENÁ TICHÁ LOKALITA V DS

Dunajská Streda, Male Blahovo Arrow

NOVOSTAVBA 3,4 IZB. RD NA KLÚČ NA PREDAJ V POKOJNEJ ČASTI VO VEĽKOM BLAHOVE LEN 2 KM OD DUN.STREDY

Veľké Blahovo, Pekná Arrow

Bývajte už na Vianoce v priestrannom rodinnom dome v Macove

Macov, Hlavná Arrow