Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 104 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj Rodinný dom Dolný Lieskov, pozemok 1190 m2

Typ
Predaj
Mestská časť
Tŕstie
Ulica
Dolný Lieskov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
1190 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.10.2019
Aktualizované
25.02.2021
Cena 1,00 €
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177830 Vo veľmi peknej lokalite obce predáme novostavbu rodinného domu s celkovou úžitkovou plochou aj s terasou 270 m2. Výmera pozemku 1190m2.

Dvojpodlažný Rodinný dom je pred kolaudáciou, dokončený do štádia  ,,HOLODOM" 

Dispozičné riešenie: Prízemie, kde sa nachádza kuchyňa so špajzou prepojená s jedálňou s východom na veľkú terasu, obývacia izba s krbom, wc, šatník, murované schodisko a tiez garáž s kotolňou.

1 NP podlažie pozostáva zo 4 samostatných spáľní - dve z nich majú samostatnú kúpeľňu a šatník, spolu 3x kúpeľňa s wc, priestranná hala, 2x veľký balkón. V podkroví domu sa nachádza odkladací priestor. Vykurovanie v dome podlahové plynovým kotlom, voda je z verejneho vodovodu, odpad vedie do žumpy. Zabezpečený je alarmom. 

Steny: stierky.Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Rovinatý pozemok. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. 

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne na e-mail adrese: pagacova@vasereality.skPri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky