Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VKUSNE ZARIADENÁ KVALITNÁ NOVOSTAVBA V DOLNOM BARE NA PREDAJ SO ZÁVLAHOU AJ ZATRÁVNENÍM, OPLOTENÍM,ELEKTR.ŽALUZIAMI AJ S KRBOM V CENE

Typ
Predaj
Mesto
Dolný Bar
Ulica
sportova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
113 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
25.09.2021
Aktualizované
10.01.2022
Cena 189 990,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

CHATEAUREALITY PONÚKA NA PREDAJ - Novopostavený RD typu bungalov so 4 izbami na pozemku s rozlohou 393 m2, v novej obytnej časti v Dolnom Bare (6km od Dunajskej Stredy, 45km od Bratislavy). Dom je postavený vo v spoľahlivej kvalite a má výborné vnútorné usporiadanie. Zastavaná plocha 136m2, úžitková plocha 117 m2. RD je zariadený a dokončený. Strešná krytina Bramac.
Parametre: RD – 4 izby, šatník, samostatné WC s technickou miestnosťou , kúpeľňa je riešená moderne a je veľkopriestorová, kde je vaňa aj sprchový kút ako aj dvoj umývadlo . Na chodbe ako aj v spálni sú praktické zabudované šatníky V obývačke, podlahové kúrenie , krásne vnútorné dvere , podlahy vkusne riešené, oplotenie okolo domu plus terénne úpravy-vyrovnanie terénu , betónová prístupová cesta, na pozemok je prístup z hlavnej prístupovej cesty IS: kanalizácia, obecná voda, elektrina, teplo a teplú vodu zabezpečuje el. kúrenie, energetická náročnosť domu je značne nízka. Ako aj vkusne spravený samostatný krb v obývacej časti domu, ktorý má prieduchové systémy vyvedené vo všetkých izbách. Mesačné náklady do 150,-Eur. /V prípade keď kúrite s krbom tak značne menej/V celom dome je podlahové elektrické kúrenie /vodové/ elektrické vonkajšie žalúzie, v technickej miestnosti bojler na teplú vodu , a automatická pračka v kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče : americká veľká chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, umývačka na riad, varná doska. V predsieni a vo všetkých izbách sú zabudované skrine. Dve detské izby /jedna je kompletne zariadená /.. Obývačka je veľmi vkusne a kvalitne zariadená ako aj ostatné miestnosti aj spálňa.
Vnútorný dizajn skrášľuje nádherný krb a krásna podlaha v jemne hnedej farbe ako aj elektrické žalúzie vo všetkých miestnostiach. V dome je veľmi dobrá atmosféra a v teplých horúcich dni je veľmi príjemne udržiavaná teplota v dome, čomu svedčia kvalitne urobené izolácie vonkajšie ako aj vnútorné a kvalitné trojvrstvové okná s 5 komorovými sklami. Studňa zavlažovací systém ako aj zatrávnenie a vysadenie kvetov v cene bude aj farba na dom v takej farbe ktorú si želá zákazník/ momentálne je len biela farba/ .
Novopostavený rodinný dom typu Bungalov poskytuje príjemné prostredie aj pre viacdetné rodiny, aj s malými deťmi, takisto ako aj pre strednú generáciu aj pre seniorov.
Dom je kompletne zariadený už sa len nasťahovať a bývať!
Pred pozemkom je vytvorená betónová plocha pre odstavenie 2 vozidiel, je oplotený zo všetkých /3 strán / murovaný plot z prednej časti domu plus automatická brána na diaľkové ovládanie a malá bránka,ktorá vedie cez vydlaždený chodník do hlavného vchodu domu.Dom má vybetónovanú terasu. Keď Vás naša ponuka zaujala zavolajte pre ďalšie informácie, alebo príďte sa pozrieť, radi Vás privítame.
Tiché prostredie a v okolí je kompletná občianska vybavenosť – materská škola, základná škola, obchodné centrum, , pošta. zdravotné zariadenie blízko, aj nemocnica.
MHD je 200 metrov od domu , takisto aj v dedine je RegioJet
Krásna nová lokalita, kde sú len novo postavené rodinne domy, neuveriteľné ticho a príjemné prostredie aj pre domáce zvieratká.
Blízko sú lesy. lúky aj jazerá.
Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.
Cena kompletne zariadeného domu je : 189.990 Eur Pri vážnom záujme dohoda možná!